Оцініть переваги онлайн-звітності та електронного документообміну від 26 грн на місяць!

Способи відправки звітності за допомогою програми «M.E.Doc»

Способи відправки звітності за допомогою програми «M.E.Doc» 12-03-2020

Час від часу при відправці звітності виникають ситуації, коли не приходять відповіді від контролюючого органу (звіт про доставку, кв.1, кв.2). Терміни подачі звітності закінчуються, бухгалтери починають нервувати, шукають кому б подзвонити, щоб хтось знайшов їх квитанції.

Для того, щоб зрозуміти, яким чином ми можемо отримати квитанції в програму ​«M.E.Doc» - варто знати яким саме чином відправляються документи до контролюючого органу.

За допомогою програми M.E.Doc відправляти документи можна такими способами:

  1. Пряме з’єднання - звіти в контролюючі органи відправлятимуться за прямим з'єднанням;
  2. Електронна пошта - звіти в контролюючі органи відправлятимуться електронною поштою, яка прописана у Параметрах системи.

Переглянути та змінити налаштування можна, якщо зайти в Адміністрування - Параметри системи та вибрати підрозділ "Звітність". (Мал.1)

 

Мал. 1

 

За замовчуванням ввімкнені обидві можливості. У цьому випадку програма пробує відправити звіт за допомогою прямого з’єднання. Якщо це неможливо, то відправка виконується електронною поштою.

 

Ти керівник, і хочеш, щоб бізнес працював максимально швидко?

З СОТА ти зможеш слідкувати за бізнесом з будь-якої точки світу! Перший місяць безкоштовно! Спіши, поки є можливість!

Придбати СОТА

 

Бувають випадки, коли сервер прямого з’єднання контролюючого органу начебто працює, але жодної відповіді звідти не отримується. У такому випадку рекомендуємо виконати такі дії:

  1. У Параметрах системи у розділі “Звітність” зняти галочку “Пряме з’єднання” (залишиться відмітка “Електронна пошта”) і зберегти зміни.
  2. Повторно відправити документи, на які не прийшли відповіді з контролюючого органу. Для цього потрібно виділити ці документи й натиснути кнопку “Відправити знову”. (Мал. 2)

 

Мал. 2

 

Зверніть увагу! Ці документи НЕ треба копіювати!

  1. Через деякий час після відправки виконайте прийом вхідних повідомлень. ​(Мал. 3)

 

Мал. 3

 

Якщо ж Ви очікуєте на велику кількість відповідей по ПН і РК, то рекомендуємо автоматизувати відправку документів, на які не отримані відповіді від ДПС. Для цього перейдіть до модулю  Первинні документи - Автоматична обробка документів. Зліва увімкніть “Налаштування обробки документів СЕА”(1). Поставте відмітку “Відправляти документи, які не мають фінальної квитанції, повторно”(2). І запустіть(3) виконання автоматичної обробки.

Зверніть увагу! Повторна відправка документів, які не мають фінальної квитанції, буде відбуватися, якщо в розділі Первинні документи - Налаштування обміну документами встановлена відмітка “Тільки реєстрація”. ​(Мал.4)

 

Мал. 4

 

Після того, як робота прямого з’єднання відновиться, рекомендуємо в Параметрах системи у розділі “Звітність” поставити відмітку “Пряме з’єднання”.

 

З турботою, “Інтелектуальний сервіс”!

 

Автор статті: Гоменюк Сергій, сертифікований спеціаліст ГК "Інтелектуальний сервіс"


Долучайтесь до нас в Instagram , Telegram та facebookна Вас чекають:

  • корисні лайфхакиenlightened
  • актуальні новиниyes
  • та розважальна рубрикаlaugh

 

 


Поділитися статтею з друзями!


Популярні cтатті