20 серп. 2020 р.
«M.E.Doc.Облік акцизного податку»
M.E.Doc
5 хв.
2525
У програмі «M.E.Doc» для виробників і реалізаторів підакцизних товарів створений окремий модуль «M.E.Doc.Облік акцизного податку». Цей модуль виконано для роботи з системою електронного адміністрування реалізації палива і користування товарно-транспортними накладними.
Вам також може бути цікаво:
Отримання ліцензії на зберігання пального: як це зробити в M.E.Doc
ТОП-7 ресурсів, де можна отримати е-послуги з КЕП: від оформлення ФОПу до виписки рецепта лікарем
Отримуйте всі актуальні новини на нашому каналі в Telegram, а також звертайтесь з будь-якими питаннями до насшого Intelserv консультанта через Telegram або Messenger!
Ліцензія дає можливість:
– створити акти інвентаризації;
– обмінятися акцизними накладними з контрагентами;
– формувати запити і отримувати витяги на них;
– робити звірку з ЄРАН;
– реєструвати ліцензії (спирт, алкоголь, тютюн);
– створювати та реєструвати товарно-транспортні накладні, друкувати їх та обмінюватися з контрагентами;
– реєструвати АН в ЄРАН.
Для роботи з акцизними документами призначений розділ «Облік акцизного податку», який знаходить в головному меню. (Мал. 1)
Мал. 1
Розглянемо детальніше основні модулі
«Реєстри акцизних документів (пальне)/(спирт етиловий)».
Цей модуль надає можливість створення, редагування та збереження акцизних документів з подальшою реєстрацією їх в ДПС та обміну з контрагентами. Також у розділах зберігаються документи, які отримані від ДПС.
«Реєстр ліцензій (пальне)»
Модуль потрібен для створення та збереження документів відносно ліцензій, які пов'язані з виробництвом, зберіганням, оптовою та роздрібною торгівлею пальним, їх створення та подача у ДПС.
«Звірка документів з ЄРАН (пальне)/(спирт етиловий)»
Призначений для звірки кількості документів, які зареєстровані на вашу установу в ЄРАН з кількістю документів, які є у програмі. Запити та витяги до них можна переглянути у розділі «Головне меню» - «Довідки державних органів» - «Інформаційна довідка».
«Реєстр ліцензій (спирт, алкоголь, тютюн)»
Потрібен для створення, редагування та збереження документів щодо ліцензій, які пов'язані з виробництвом, зберіганням, оптовою та роздрібною торгівлею спиртом, алкогольними та тютюновими виробами. Для створення та відправлення їх у ДПС. Також у даному розділі зберігаються документи, які Ви отримали від ДПС.
«Реєстр ТТН (спирт, алкоголь)»
Призначений для роботи з ТТН, дозволяє відправити ТТН в ДПС та обмінюватися ТТН з контрагентами, використовуючи електронну пошту.
«Довідники»
У даному модулі відображаються загальні довідники, які використовуються програмою при заповненні певних полів. Деякі розділи в довідниках доступні для редагування, а деякі ні. Це зроблено тому, що довідники, в яких не має можливості вносити коригування, змінюються при оновленні програми та є законодавчо встановлені та завірені.
«Господарські одиниці/Акцизні склади»
Необхідний для зберігання інформації стосовно господарських одиниць користувача, у яких використовуються реєстратори розрахункових операцій. Довідник містить дані господарських одиниць, що мають статус акцизного складу. Якщо перший раз відкрили довідники, то там не буде записів.
Отже, модуль «M.E.Doc.Облік акцизного податку» необхідний для організацій, які займаються оптовою і роздрібною торгівлею пальним і етиловим спиртом. Він зручно поділений на окремі розділи, які дозволяють легко подавати документи в систему електронного адміністрування реалізації палива та спирту етилового і користуватися ТТН.
Сподіваємось, наша інформація була корисною для Вас!
Автор: Ольга Бондаренко – сертифікований спеціаліст ГК "Інтелектуальний сервіс"
Долучайтесь до нас в Instagram, facebook та Telegram на Вас чекають:
Залишайте свої коментарі!
Виникли питання? Залиште заявку для нашого фахівця
Читайте також:
- 3 днів тому...
Відправляй контрагентам документи будь-яких форматів разом з M.E.Doc
Якщо у Вас виникла необхідність відправити контрагенту документ довільного формату - программа M.E.Doc допоможе в цьому. У реєстрі електронних документів можливо створювати документи у форматах - Місяць тому...
M.E.Doc.Інтеграція - зручний інструмент для документообігу на підприємстві!
Сучасна бухгалтерія базується на використанні програмних засобів, які щоденно полегшують та створюють більш ефективні та більш комфортні умови праці. M.E.Doc (Медок) – це - Місяць тому...
Як встановити програму M.E.Doc
Щодня фахівці ГК “Інтелектуальний сервіс” надають послуги по встановленню та налаштуванню програми M.E.Doc користувачам. Це відбувається при - 2 місяці тому...
Автоматична обробка документів в M.E.Doc спрощує та прискорює бізнес-процеси
У сучасному бізнес-середовищі, де швидкість та точність обробки документів є критично важливими для ефективної роботи компаній, автоматизація процесів стає необхідною умовою успішного ведення - 6 місяців тому...
Як змінити мінімальну заробітну плату в модулі M.E.Doc "Зарплата" | 2024
В програмі M.E.Doc давно реалізований модуль «Зарплата», який призначений для обліку праці і заробітної плати співробітників різних категорій підприємств. Модуль дозволяє повністю автоматизувати розрахунок заробітної плати на підприємстві. - 7 місяців тому...
Як автоматично створювати резервні копії програми M.E.Doc
У сучасному світі, де зберігання даних та їх безпека мають критичне значення для стабільної роботи підприємств - автоматизоване створення резервних копій у програмі M.E.Doc виявляється надзвичайно важливим та ефективним рішенням. - 8 місяців тому...
Відправка супроводжуючих документів до банку | Кейс M.E.Doc
M.E.Doc - це дуже багатофункціональна програма. Чи знали ви, що через M.E.Doc можна надіслати супроводжуючі документи щодо звітності безпосередньо до банку? Розповідаємо, як це можна зробити. - 10 місяців тому...
M.E.Doc.Зарплата - максимум можливостей у поєднанні з якісним севісом
Чому при виборі продукту та обслуговуючої компанії варто обрати рішення M.E.Doc.Зарплата та ГК “Інтелектуальний сервіс”? - 5 місяців тому...
Створення податкових накладних на основі фіскальних чеків у M.E.Doc
Розповідаємо про новий модуль програми M.E.Doc “Створення податкових накладних на основі чеків” - 5 місяців тому...
Якщо податкова накладна з таким номером вже зареєстрована
Кожен платник ПДВ стикався з різними ситуаціями, коли податкова накладна або розрахунок коригування не реєструється та й у квитанціях від ДПС причини можуть бути вказані різні. В даному кейсі ми розглянемо одну з таких причин та рекомендації щодо виправлення для успішної реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних.