Синхронізація з платформою ПТАХ

Синхронізація з платформою ПТАХ

Доброго дня, шановні читачі.

В даній статті ми розглянемо функцію програми «M.E.Doc», яка дозволить Вам оптимізувати свою роботу та актуалізувати дані по первинним документам. Особливо корисно це буде для тих, хто працює з декількома екземплярами програми, які не об’єднані єдиною локальною мережею. 


Вам також може бути цікаво:

"Податкова накладна з таким номером вже зареєстрована" - рішення ситуації!

Управління користувачами та ролями. Як розмежувати доступ в програмі "M.E.Doc"

Чому обирають нас?

Отримуйте всі актуальні новини на нашому каналі в Telegram, а також звертайтесь з будь-якими питаннями до насшого Intelserv консультанта через Telegram або Messenger!


Платформа ПТАХ – це сервер документообігу, через який здійснюється передача первинних документів між Вами та Вашими контрагентами. Він є одним із ключових елементів, що дозволяє швидко та безпечно здійснювати прийом та передачу файлів первинної документації. Платформа об’єднує декілька облікових програм забезпечуючи прямий документообіг між ними. Починаючи з версії програми 11.01.019 для вас доступна функція «Виконувати синхронізацію документів з платформи ПТАХ». Вона доступна для податкових накладних, розрахунків коригування (в тому числі акцизних) та всіх вхідних і вихідних первинних документів.

Для того щоб увімкнути цю функцію, перейдіть в розділ «Адміністрування», далі «Параметри системи» - «Документообіг» та встановіть відмітку у відповідному полі, як показано на малюнку. (Мал. 1)

Мал.1

Тепер, коли Ви будете приймати пошту програма «M.E.Doc» буде перевіряти наявність документів (як вхідних так і вихідних) по Вашому підприємству на сервері ПТАХ та завантажувати їх безпосередню у Вашу базу даних. Ті документи, що вже присутні в системі, але мають застарілі статуси (тобто які вже погодили/відхилили, відредагували чи заблокували) автоматично актуалізуються та замінюються найсвіжішими екземплярами.

Далі при одночасній роботі в декількох програмах «M.E.Doc» ви зможете завжди мати всі первинні документи по Вашому підприємству, обмін якими пройшов через платформу ПТАХ.

Щиро сподіваємося, що дана стаття допоможе Вам ще простіше і швидше працювати з електронним документообігом та вчасно актуалізувати всю вашу документацію.

 

 

 

Автор: Олег Руденко – сертифікований спеціаліст ГК "Інтелектуальний сервіс"

#M.E.Doc #M.E.Docкупити #Медоконовлення #программамедок #медоконлайн #medok #медок#купитьпрограммумедок #сотаонлайнмедок #сотамедок #кеп #придбатикеп #електроннийпідпис #ецп


Долучайтесь до нас в Instagramfacebook та Telegram на Вас чекають:

  • корисні лайфхакиenlightened
  • актуальні новиниyes
  • та розважальна рубрикаlaugh


Залишайте свої коментарі!

Читайте також: