Реєструйся в е-черзі для отримання КЕП

Реєструйся в е-черзі для отримання КЕП

Потрібно оформити електронний підпис чи зробити перегенерацію ключа?

Тоді вам необхідно завітати до нашого офісу! 

І не хвилюєтесь, вам не доведеться гаяти час в черзі, адже ми створили електронну чергу. Просто оберіть будь-яку, зручну для вас, дату та час і наш спеціаліст буде чекати саме на вас. 
 

Як зареєструватись на генерацію КЕП?

1. Спочатку перейдіть на наш сайт за посиланням: intelserv.net.ua.

2. Далі перейдіть в розділ «Наші продукти» та оберіть «КЕП» – кваліфіковані електронні підписи, для цього натисніть кнопку «Детальніше».

На цій сторінці ви можете придбати електронні підписи, записатись на оформлення КЕП та отримати перелік необхідних для оформлення документів (Мал. 1).


Мал. 1

3. Щоб записатись на генерацію підписів – натисніть кнопку «Записатись до е-черги» та оберіть місто, де ви плануєте отримувати КЕП.

4. Далі оберіть вільні дату та час коли вам буде зручно отримати електронний підпис, просто натисніть на відповідний час (Мал. 2).


Мал. 2

Зверніть увагу, що записатись можна не раніше, ніж за тиждень до генерації ключів.

5. І наостанок заповнюємо заявку на бронювання часу. 

Введіть кількість сертифікатів (ключів), що ви будете отримувати, код ЄДРПОУ організації чи ІПН підприємця, ім’я, контактний номер телефону і натисніть «Створити заявку» (Мал. 3).


Мал. 3

Все, вказаний час буде закріплено за вами!

Тепер просто завітайте до нашого офісу в обраний час з необхідним пакетом документів та отримайте свої підписи. 

А перелік документів завантажуйте за посиланням.

 

Дивіться також відеоінструкцію по реєстрації в е-черзі


Виникають складнощі? Напишіть нам в один з чат-ботів: Telegram, Messenger чи чат-бот на сайті. Або ж зателефонуйте нам по одному з даних номерів телефону: 095 036 40 04; 098 036 40 04; 073 036 40 04.

Ми обов’язково вам допоможемо!

 

Автор: Михайло Яремчук, контент-спеціаліст групи компаній Інтелектуальний сервіс

#M.E.Doc #M.E.Docкупити #Медоконовлення #программамедок #медоконлайн #medok #медок #купитьпрограммумедок #сотаонлайнмедок #сотамедок #кеп #придбатикеп #електроннийпідпис #ецп


Отримуйте всі актуальні новини на нашому каналі в Telegram, а також звертайтесь з будь-якими питаннями до нашого Intelserv консультанта через Telegram або Messenger!

Читайте також: