13 жовт. 2021 р.
Як встановити M.E.Doc на інший комп’ютер?

M.E.Doc
3 хв.
7570
Ми з’ясували, що чимало користувачів програми M.E.Doc шукають в мережі Інтернет інформацію, як встановити програму M.E.Doc на інший комп’ютер.
Що ж, якщо ви шукали відповіді, тоді ми надамо їх вам у цьому матеріалі.
Припустимо, що ви вирішили замінити комп’ютер, на якому зберігається програма M.E.Doc, але як перенести програму на новий ПК?
Насправді все досить просто!
Зверніть увагу, що ми розповідаємо як перенести локальний M.E.Doc.
Для перенесення мережевої чи термінальної версії програми (M.E.Doc, в яких можуть працювати декілька осіб одночасно) радимо звернутись до нас в чат-бот, або ж на лінію консультацій.
Процес перенесення таких версій програм мають більше нюансів, тому звертайтесь – ми вам допоможемо.
А ми продовжуємо!
Зробіть резервну копію
Існує декілька варіантів як це можна зробити. Найпопулярніший – при виході з програми. Натискаєте «Завершити роботу» (хрестик в правому верхньому куті) і у вікні, що з’явилось оберіть «Створити копію всієї бази».
Зверніть увагу, що такий функціонал передбачає створення резервної копії усіх заведених до програми підприємств, а також користувацьких налаштувань (паролі, ролі, користувачі тощо).
Якщо ж в програму заведено декілька підприємств, а вам потрібно створити резервну лише по одній з них, перейдіть в «Адміністрування» - «Резервне копіювання».
Далі натисніть «Файл» - «Створити резервну копію»(Ctrl+N), оберіть «Резервна копія обраних підприємств» та поставте позначки напроти необхідних підприємств. Натискаємо «Ок», обираємо папку, куди буде збережено файл, та натискаємо «Зберегти».
Докладніше про створення резервних копій ми розповідали тут.
Чудово резервна копія є, що далі?
Встановлюємо M.E.Doc на новий ПК
Завантажувати програму варто лише з сайту розробника: medoc.ua/download. Так ви точно не завантажите на ПК сумнівні файли.
Вам потрібно завантажити «Дистрибутив», обирайте останню версію.
Після завантаження відкриваємо zip-файл. Натискаємо «Далі», приймаємо умови ліцензійної угоди, обираємо «Локальний варіант» програми (якщо ви працюєте у M.E.Doc з одного ПК).
Виберіть бажане місце збереження програми та оберіть варіант встановлення програми – «Для всіх користувачів».
Все, встановлення почалось, після закінчення інсталяції відкривайте програму.
Після запуску програми з’явиться вікно для введення логіну та паролю користувача. Користувачів поки що ми не додавали (логін автоматично пропонується «Admin»), тому просто натискаємо «Далі».
Тепер програма нам пропонує декілька варіантів продовження роботи. Ми з вами обираємо відновлення резервної копії.
Тепер нам залишається лише обрати папку де міститься наша резервна копія та обираємо файл.
Важливо! Якщо при цьому ви відновлюєте резервну копію з новішої версії програми, ніж та, що ви щойно встановили, то спочатку оновіть програму.
Зверніть увагу, якщо ви додаєте в програму M.E.Doc резервну копію з розширенням .zbf (резервну копію бази), всі дані що містились в програмі будуть видалені. Тому радимо використовувати такі резервні копії лише для встановлення на новий («чистий») M.E.Doc.
А загалом – це все, що вам потрібно зробити для перенесення локального M.E.Doc на інший комп’ютер.
Потрібна допомога? Звертайтесь до нас в чат-бот або на лінію консультацій за телефонами: 0980364004, 0950364004, 0730364004.
Автор: Михайло Яремчук, контент-спеціаліст групи компаній Інтелектуальний сервіс

M.E.Doc – краще рішення для звітності та документообігу
Читайте також:
- 2 місяці тому...
Об'єднана звітність. Інструменти для створення звіту
Для створення в ручному варіанті нового податкового розрахунку необхідно перейти в розділ «Звітність»- «Об’єднана звітність ПДФО та ЄСВ» (Мал. 1), обрати відповідний звітний період та заповнити основну форму та необхідні додатки. Але можна цей звіт заповнити автоматично за допомогою додаткових інструментів. - Місяць тому...
Універсальні документи - перевага електронного документообігу!
Програма M.E.Doc пропонує зручний інструмент для електронного документообігу – універсальний документ. Це спеціальний формат, який дозволяє швидко обмінюватися файлами між - 2 місяці тому...
Ролі та користувачі в Медок. Як налаштувати доступи
Припустимо Вам потрібно 2 користувачі. Перший буде відповідати за створення та подання Об’єднаної звітності ПДФО та ЄСВ, а другий буде відповідати за створення та реєстрацію Податкових накладних. Щоб створити «Користувача» - 5 місяців тому...
Відправляй контрагентам документи будь-яких форматів разом з M.E.Doc
Якщо у Вас виникла необхідність відправити контрагенту документ довільного формату - программа M.E.Doc допоможе в цьому. У реєстрі електронних документів можливо створювати документи у форматах - 3 місяці тому...
Особливості нарахування та утримання специфічних видів оплати в M.E.Doc Зарплата
Автоматизація процесів нарахування заробітної плати - краще рішення у веденні бухгалтерського обліку. Оптимально для цієї мети пасує модуль «Зарплата» в програмі «M.E.Doc». Ймовірність припуститися помилки – 0. І при цьому ви істотно економите - 3 місяці тому...
Як змінити оновлені коди податкових інспекцій в M.E.Doc
У зв’язку зі зміною структури ДПС в областях та м. Києві відповідно до адміністративно-територіального устрою України з 01.01.2025 відбулась зміна - 2 років тому...
Чому вам не потрібен модуль М.Е.Doc Зарплата!
Вирішуючи питання придбання нового програмного забезпечення, користувач часто запитує себе: «Чи потрібно воно мені?».… - Рік тому...
Подача звітності у контролюючі органи - наші рішення для ФОПа
Зараз для підприємців є великий асортимент рішень для звітування в контролюючі органи. - Рік тому...
Відправка супроводжуючих документів до банку | Кейс M.E.Doc
M.E.Doc - це дуже багатофункціональна програма. Чи знали ви, що через M.E.Doc можна надіслати супроводжуючі документи щодо звітності безпосередньо до банку? Розповідаємо, як це можна зробити. - Рік тому...
M.E.Doc.Зарплата - максимум можливостей у поєднанні з якісним севісом
Чому при виборі продукту та обслуговуючої компанії варто обрати рішення M.E.Doc.Зарплата та ГК “Інтелектуальний сервіс”?