7 трав. 2020 р.
Що ми отримали від колективного тренінгу на час карантину всією компанією?
Лайфхаки
5 хв.
1683
В просторах соціальних мереж було дуже багато рекомендацій, як скористатись вільним часом на карантині та сублімувати його у саморозвиток та навчання.
Наша компанія скористалась цією можливістю на всі 100%. Як саме? Читайте нижче!)
Як IT-компанія, яка прагне постійно розвиватись, ми, звісно ж, проходимо різні тренінги з особистого та професійного розвитку, відвідуємо майстер-класи, практикуми та інше.
Але зазвичай, це було в розрізі певної кількості співробітників і не настільки масштабно та комплексно.
Вам може бути цікаво:
Реальні Історії З Життя Наших Клієнтів, Що Доводять Чому ЕДО - Це Так Важливо!
Як Швидко Перейти На Електронний Документообіг В Нових Умовах? Ділимось Досвідом
Наш Досвід Роботи З Хмарними Рішеннями
Список Корисних Порад, Як Комфортно Та Продуктивно Працювати На “Удальонці”
Отже, починаючи з 16 березня, ми запустили тренінг-марафон по всій групі компаній “Інтелектуальний сервіс”, в якому взяли участь майже 100 співробітників!
На що був направлений даний тренінг?
- На особистісний розвиток;
- На набуття корисних щоденних звичок;
- На підвищення рівня особистої продуктивності та ефективності;
- В цілому, на покращення нашого життя, адже тренінги на це і розраховані
І, що не менш важливо, ми використовували післяробочий час не просто байдикуючи, а читаючи нові книги, виконуючи нові цікаві завдання і ставали кращими!
Щодо завдань, щотижня ми отримували список книг та фільмів, з яких можна було вибрати той, що найбільш припав до душі або ж декілька. Були і ті, що потрібно було прочитати обов'язково, адже вони, як виявилося, були вельми корисними та пізнавальними.
Специфіка тренінгу ще полягала в тому, що ми об'єднувались в команди. Виконуючи разом завдання, ми ділились досвідом та враженнями, що дозволило об'єднати в рази співробітників, які раніше не контактували.
А це призвело до покращення комунікацій в компанії, а отже до більш ефективної та результативної роботи! І незважаючи на особливі умови, стійко триматись планових задач та бути в тонусі.
І стосовно тонусу, важливими складовими марафону - було правильне харчування, обов`язкове споживання 1.5-2 л. води і щоденна зарядка. І додатково ми слідкували за дельтою особистої ваги. Тож з карантину вийдемо ще й стрункими
Щодо продуктивності роботи, чого тільки вартий метод “жаби”. Він полягає в тому, що найбільш складні завдання треба робити в першій половині дня, а потім вже дороблювати більш легші справи. Так важливі задачі не будуть накопичуватись та час буде максимально ефективно витрачено.
В результаті, ми набули нових ефективних навичок для роботи, для улюблених та нових занять, а також для сім`ї та друзів. Безсумнівно, цей досвід є позитивним та надзвичайно важливим.
Адже він допоміг нам об`єднатись усією компанією, чітко та максимально результативно йдучи до поставлених цілей, а ще не витрачати даремно час, тому що він надзвичайно цінний.
В цьому нам допоміг список обов'язкових щотижневих завдань, де ми змогли:
- краще пізнати самих себе;
- підвищити власну самооцінку;
- зрозуміти, чого конкретно нам хочеться;
- вирішити для себе, які є слабкі сторони та як їх покращувати;
- сформувати цілі, яких хочемо досягти на цей рік та почати працювати над їх реалізацією.
Карантин також дозволив нам переоцінити свої можливості та свою ефективність роботи, планувати час та задачі цілих відділів не тільки на довгострочні цілі, але й на щоденні. І аналізувати кожен крок, можливі варіанти вирішення задач та приймати швидкі рішення.
Сподіваємось, наш досвід надихне вас на щось подібне, а ми будемо раді допомогти.
З турботою, “Інтелектуальний сервіс”.
Автор: Майорова Ніна - сертифікований спеціаліст ГК "Інтелектуальний сервіс".
Долучайтесь до нас в Instagram, facebook та Telegram на Вас чекають:
Виникли питання? Залиште заявку для нашого фахівця
Читайте також:
- 4 років тому...
Досі працюєте з паперами? Тоді ми йдемо до вас!
- 5 років тому...
9 років разом з "Інтелектуальним сервісом". Історія нашого співробітника
- 4 років тому...
Нові можливості "СОТА Каса"
Розробники реалізували нови корисні можливості функціоналу у РРО "СОТА Каса" - 4 років тому...
Як святкує Новий Рік Інтелектуальний сервіс?
Новий рік вже настільки поруч, що починаєш рахувати дні до 2021. А цього разу чекають з ще більшим нетерпінням, адже не мало труднощів та подій (в більшості своїй не надто позитивних) приніс нам 2020 рік. Де шукати новорічний настрій? Хоч фактично робочий тиждень ще триває, та настрій свята потрохи підступає. - 4 років тому...
Програмний РРО як лояльність в детінізації розрахунків
Для значної частини представників бізнесу в Україні все актуальнішим стає питання обов'язкового використання РРО, якому сприяли набрання чинності Закону України №129-IX та Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про застосування РРО» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг». - 5 років тому...
Якими інструментами ми адаптували зв`язок майже 100 співробітників компанії?
Зараз світ надзвичайно швидко розвивається і потребує постійних змін, особливо, це стосується бізнесу і великих компаній. В ситуації, коли зараз майже вся робота зосереджена онлайн та віддалено, постає необхідність в онлайн-інструментах, які цю роботу забезпечують. - 4 років тому...
M.E.Doc - додаткові модулі, якими не часто користуються
Якщо Ви використовуєте M.E.Doc тільки для подачі звітності чи реєстрації податкових накладних, ми покажемо Вам незвіданий, але дуже корисний функціонал програми. Буде цікаво, читайте далі. - 4 років тому...
ТОП-5 найактуальніших питань з ПРРО за вересень-жовтень
Все актуальнішим стає питання обов'язкового чи не обов'язкового використання РРО для багатьох підприємств. Тому в даній статті ми розглянемо ТОП-питання від нових та потенційних користувачів програмних РРО. Основою матеріалу є звернення, які ми отримуємо від таких Клієнтів. - 4 років тому...
"Чому програмний РРО став "рятівним кругом" для мене?" Щоденник Бухгалтера
Тут не буде інструкцій і правил, посилань на закони і розумних термінів, половини яких ніхто не розуміє. Швидше я хочу поділитися своєю думкою про цей стрімкий попит на РРО, а саме Програмний РРО. - 4 років тому...
Історія цифровізації: як ми перейшли в онлайн
Шлях цифровізації групи компаній Інтелектуальний сервіс довжиною у 8 років