З чого починається Склад

З чого починається Склад

Склад від Cashalot - це рішення для кількісного обліку товарів. Знаходиться він в кабінеті користувача Cashalot в мережі інтернет. Там, де зберігаються ваші історії операцій з ФСКО, довідники номенклатур, додано розділ контролю залишків.

 

Користуватися модулем можна до 01.12.2023 безкоштовно! 
Для його активації перейдіть в розділ “Склад” особистого кабінету Cashalot та натисніть спробувати в інформативному вікні. Якщо вікно не з’являється, то в налаштуваннях модулю переведіть чекер в режим Активовано.

 

Функціонал інструменту дозволяє:

 • робити нові надходження товарів - додавати товари на залишок;
 • переміщувати товари з однієї торгової точки в іншу;
 • проводити інвентаризацію;
 • списувати товари при їх пошкодженні, закінченню терміну дії або для особистого використання;
 • розділ залишки дозволить вирішити питання з пересортицею та відобразить реальну наявність продукції;
 • форма обліку товарних запасів - створена окремо для ФОП  та дозволить вести облік згідно законодавства з додаванням документів, які відобразять походження товару.

 

Як почати працювати з модулем?

Якщо у вас існуюча точка продажу, то почніть з інвентаризації. Заведіть всі товари, та точно відобразіть їх кількість та ціну.

Якщо це новий магазин, то перед відкриттям зробіть нове надходження.

Виберіть відповідну господарську одиницю (магазин), заповніть всі обов’язкові поля та постачальника. Якщо постачальник відсутній, то  В нижній частині вікна додайте документ згідно якого отриманий товар. 

Для того щоб додати товар, використовуйте поле пошуку. Воно знайде його з довідника номенклатур по назві або артикулу. Якщо така позиція відсутня, то додайте “Новий товар”. Це додасть не тільки товар на склад, а і створить номенклатуру в довіднику для його продажу.

Під час надходження товарів буває пересортиця чи недостача. Це питання легко вирішити введенням “фактичної” кількості.
Наприклад, по документам ви отримали 10 шт. товару, а фактично його 8 шт. При зберіганні система сама побачить різницю та запропонує створити “Акт розбіжностей”.

 

Різниця Нового надходження та Інвентаризації в тому, що під час останнього ви не вказуєте постачальника та тільки фактичну кількість товарів. Це означає що супровідний документ розбіжностей можна створити тільки при надходженні. Якщо розбіжність буде під час інвентаризації, то система запропонує створити списання або надходження відповідно недостачі або пересортиці.

 

Після створення списку надходження, інвентаризації, списання чи переміщення, збережіть документ та проведіть його. На залишку зміниться кількість відповідно певної господарської одиниці.

Товари завели та на обліку порядок. Але це ще не все!

З пункта Залишки або Нові надходження друкуйте цінники товарів! 

Поставте позначку на товар зліва та налаштуйте вигляд цінника для друку.

 

Модуль Склад Cashalot - це чудовий інструмент для контролю залишків, тому він автоматично списує товари при продажу під час використання програмної каси.

 

Якщо у вас залишилися питання або хочете побачити реальну роботу?

Звертайтеся по телефону або пишіть у чатбот.

Автор: ВАВІЛОВ Володимир, провідний спеціаліст ГК “Інтелектуальний сервіс”.

 

Читайте також:

 • 14 днів тому...
  Яка користь використання ПРРО Cashalot з модулем Склад
  Модуль Склад дозволяє контролювати залишки товарів. Як це працює разом з ПРРО Cashalot?
 • 21 днів тому...
  З чого починається Склад
  Склад від Cashalot - це рішення для кількісного обліку товарів. Знаходиться він в кабінеті користувача
 • Місяць тому...
  Нові можливості  ПРРО Cashalot
  Маємо приємні новини! Вийшло чергове оновлення  ПРРО Cashalot для Вашої зручної роботи. А ось і перелік довгоочікуваних новинок:
 • 2 місяці тому...
  Заощаджуємо з ПРРО Cashalot. Ви повинні це знати перед остаточним вибором каси!
  “Потрібно видавати фіскальні чеки” - фраза, яка викликає головний біль у всіх підприємців і компаній, які займаються торгівлею, працюють у сфері громадського харчування або надають послуги.
 • 2 місяці тому...
  Каса для репетитора (викладача) легко!
  Трішки теорії. При здійсненні розрахункових операцій суб’єкти господарювання, які надають послуги, повинні застосовувати РРО або ПРРО. Виняток стосується лише ФОП-єдинників 1 групи. Репетитори, по суті є самозайняті особи, які провадять незалежну професійну діяльність та водночас здійснюють підприємницьку діяльність, також зобов'язані застосовувати РРО/ПРРО на загальних засадах. Легке рішення - програмна каса Cashalot.
 • Місяць тому...
  КАСА CASHALOT ДЛЯ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ!
  Спочатку давайте розберемося, що означає тип ПРРО «Інтернет торгівля»?  ☝️Розглянемо роз’яснення податкової.
 • 2 місяці тому...
  Чи потрібно оформлювати ключ для офіціанта чи бармена?
  Ми всі час від часу відвідуємо затишні кав'ярні, кафе та ресторани, ходимо на бізнес-ланч в обідню перерву разом з колегами. Після відвідування завжди залишається приємне враження, позитивні емоції та чек на певну суму.
 • 5 місяців тому...
  Сервіс 24/7
  13 листопада 2021 року ми привітали перших користувачів у спільноті “Все, що ти хотів дізнатися про програмну касу, але не знаєш у кого запитати”! І запитань було багато. Чи потрібно їм використовувати касові апарати з 1 січня 2022 року та як це зробити?
 • 3 місяці тому...
  Як торгувати в умовах вимкнення електроенергії
  Враховуючи, яка ситуація зі світлом була минулої зими в Україні, однією з найважливіших проблем для торгового бізнесу стали вимкнення світла. Сподіваємося на краще, але ми хочемо допомогти підприємцям, тому підготували матеріал про те, як здійснювати торгівлю у разі відключення світла.
 • 3 місяці тому...
  Кому СКЛАД
  Що таке модуль Склад Cashalot та які потреби він закриває? Давайте розбиратися.