Уряд частково скасував мораторій на податкові перевірки

Уряд частково скасував мораторій на податкові перевірки
Ключові слова: запровадження мораторію, податкові перевірки, текст постанови
 

Міністерство фінансів України на своїй сторінці у facebook подвідомляє, що рішенням Кабінету Міністрів затверджено постанову, якою скорочено строки дії обмежень в частині дії мораторію на проведення деяких видів перевірок. 


Читати також:
Нові можливості Cashalot
Звіт про осіб з інвалідністю знову змінився
За IV квартал 2020 року подаємо ще стару ф. №1ДФ
Отримуйте всі актуальні новини на нашому каналі в Telegram, а також звертайтесь з будь-якими питаннями до нашого Intelserv консультанта через Telegram або Messenger!


Безпосередньо рішенням Уряду надається дозвіл на проведення, зокрема тимчасово зупинених та незавершених документальних та фактичних перевірок, що були розпочаті на дату запровадження мораторію (на 18 березня 2020 року).

У свою чергу заборона на проведення документальних перевірок фізичних осіб підприємців залишається незмінною.

«Помірковане надання дозволу на проведення деяких видів податкових перевірок – це не збільшення тиску на бізнес, а відновлення можливості забезпечити рівні умови ведення бізнесу для всіх» – пояснює заступниця Міністра фінансів Світлана Воробей.

Детальніше за посиланням.

Зауважимо, що поки тексту постанови ще не оприлюднено. Тому не відомо з якої дати ДПС відновить окремі планові та фактичні перевірки. 

 

Джерело: medoc.ua

#M.E.Doc #M.E.Docкупити #Медоконовлення #программамедок #медоконлайн #medok #медок #купитьпрограммумедок #сотаонлайнмедок #сотамедок #кеп #придбатикеп #електроннийпідпис #ецп

Читайте також: