Графічне відображення у веб-сервісі СОТА

Графічне відображення у веб-сервісі СОТА

Наразі прогрес електронного документообігу не стоїть на місці і існує багато способів обміну документами між контрагентами за допомогою різноманітного ПЗ, наприклад «СОТА» або «M.E.Doc».

Але що робити, якщо один із Ваших партнерів не працює з ПЗ, у якому не реалізований електронний документообіг, а Вам необхідно відправити документ у найкоротший час? Тож, давайте розглянемо, як це можна реалізувати на прикладі веб-сервісу «СОТА».

Спочатку необхідно створити сам первинний документ і підписати його. Далі, в лівій  частині з’явиться функція «Графічне відображення» (Мал. 1).

Мал. 1

Для того, щоб вивантажити документ із «СОТА» просто натискаємо на «Графічне відображення» і Ваш документ автоматично буде завантажено з браузера. Потім його можна буде відправити вкладенням по електронній пошті.

Якщо ж необхідний юридично обґрунтований документ підписаний КЕП (кваліфікованим електронним підписом), то необхідно буде натиснути на кнопку завантаження, що знаходиться поруч із «Графічним відображенням» (Мал. 2).

Мал. 2

Вам буде запропоновано 2 способи збереження документу:

1. Документ з підписами – документ буде експортовано у файл формату PDF, комплект підписів буде накладено безпосередньо на PDF-документ. У такому випадку документ матиме формат накладання підписів CAdES - це основний і найпростіший формат, він забезпечує базову перевірку достовірності даних та захист їх цілісності.

2. Документ з підписами у форматі .P7S – буде збережено архів, який міститиме документ у файлі формату PDF та кожен підпис комплекту в окремому файлі  з розширенням .P7S.

Для того, щоб перевірити наявність підписів в документах Ви можете зайти на сайт Центрального Засвідчувального Органу України

Оберіть розташування або підтягніть файл, після цього повинна відобразитися інформація про підписанта, виглядатиме вона ось так (Мал. 3):

Мал. 3

Це означає, що Ваш документ є юридично обґрунтованим і його можна використовувати навіть у суді.

Сподіваємось, що дана інформація була корисна для Вас!
 

Автори: Тюнькін Антон та Ісаков Олександр, сертифіковані спеціалісти ГК Інтелектуальний сервіс

Читайте також:

Доречі: Тепер не треба нікуди бігати, щоб оплатити податки, зробіть це в режимі online одразу ж з самого веб-сервісу СОТА!

ПРИДБАТИ ВЕБ-СЕРВІС СОТА


Корисні публікації про роботу з веб-сервісом СОТА:

  1. Зручний документообіг з СОТА на Вашому Смартфоні (ЧИТАТИ)
  2. Маршрути первинних документів у веб-сервісі СОТА (ЧИТАТИ)
  3. Довільне підписання та багато інших лайфхаків у веб-сервісі «Сота» (ЧИТАТИ)
  4. Чому я обираю "СОТА" і як це спростило моє життя (ЧИТАТИ)
  5. Інструмент електронного документообігу в веб-сервісі СОТА (ЧИТАТИ)
  6. Автопродовження Електронних підписів у веб-сервісі «СОТА» (ЧИТАТИ)
  7. Як почати роботу в СОТА (ЧИТАТИ).

Долучайтесь до нас в Instagram та facebookна Вас чекають:

  • корисні лайфхакиenlightened
  • актуальні новиниyes
  • та розважальна рубрикаlaugh

!Дізнатися більше новин Ви також зможете на нашому каналі в >>> Telegram

Читайте також: